'
Temat dniaPolicjanci będą sprawdzali stan oświetlenia w pojazdach Gmina DrwiniaInauguracja kolejnego roku UTW w Drwini Powiat BocheńskiUczniowie powiatowych szkół otrzymali stypendia
Bezpieczeństwo publicznePijani kierowcy na drogach powiatu bocheńskiego

Piłkarski weekend 28/29 września 2019 r.Drukuj

Piłkarski weekend 28/29 września 2019 r.

(Remis GKS Drwinia w Brzesku.../ remis Raby Niedary.../Przegrana GKS II.../ Wygrana Żubra.../ Porażka Wisły... Wygrana Promienia.../)
Już w sobotę nasze zespoły rozpoczną rozgrywki piłkarskiego weekendu. GKS Drwinia czeka pojedynek w Brzesku z Okocimskim i będzie to kolejna okazja do powiększenia bilansu punktowego zespołu.
Lider A klasy GKS II Drwinia podejmie w niedzielę na własnym stadionie drużynę z Trzciany, a Raba Niedary zagra w sobotę w Cikowicach.

W rozgrywkach B klasy zespół Wisły zagra w sobotę u siebie z Jodłówką, a Promień i Żubr zagrają w niedzielę.








IV LIGA - KOLEJKA 11:



Okocimski KS Brzesko - GKS Drwinia, 1 – 1 (1:1), bramki zdobyli: Michał Waśko 5', Rafał Ciesielski 10'.

SG – Mariusz KUCIA (*****) - KS Kraków
Asystenci: Jan Moskal, Tomasz Okólski

Żółte kartki: Krasovskyi, Pieprzyca, Baran, Kulig, Lizak.


Okocimski: Nikodem Śmieg, Jakub Baran, Łukasz Kulig, Sergiusz Kostecki, Maciej Pawlik, Arkadiusz Goryczka, Jakub Duda, Michał Grzesicki, Michał Waśko, Jakub Ogar (Przemysław Bury 66), rezerwa: Karol Kurkiewicz, Oskar Klimek, Sebastian Greń, Konrad Kołodziej, Łukasz Kołodziej.


GKS Drwinia: Konrad Napieralski, Michał Guja, Michał Bajda, Rafał Ciesielski, Dominik Pieprzyca, Maciej Grojec, Błażej Gumuła, Kiril Krasovskyi Jakub Ptak 54), Kamil Augustyn, Kamil Czajkowski (Damian Bochenek 70), Mateusz Kaczmarczyk, rezerwa: Grzegorz Murzański, Patryk Ćmak, Wojciech Pacura, Roman Stepankov, Mateusz Krokosz.


Pozostałe mecze kolejki:

Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice, 4 - 0
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Muszyna, 0 - 2
Glinik Gorlice - Unia Tarnów, 1 - 4
Bocheński KS - Limanovia Limanowa, 1 - 2

Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój, 0 - 0
Poprad Rytro - Tarnovia Tarnów, 0 - 1
Sandecja II Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc, 4 - 0

 Pauza - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza.


TABELA IV LIGA GR-WSCHÓD



A - KLASA - kolejka 7



Orzeł Cikowice - Raba Niedary, 1 - 1


GKS II Drwinia - LKS Trzciana 2000, 0 – 4 (0:2), bramki dla gości zdobyli: Mariusz Banach, Maciej Tabor, Kacper Cygan, Mariusz Banat.




TABELA KLASA - A, kolejks 2



KLASA - B, kolejka 6



Ostrowianka Ostrów Królewski - Żubr Gawłówek,0 - 2

Gratulacje dla zespołu Zubr !


Promień Mikluszowice - Gryf Chronów, 4 - 1

Gratulacje dla Promienia !


KR Jodłówka - Wisła Grobla, 5 - 0



TABELA KLASA - B



PIŁKA ŁĄCZY - ZAPRASZAMY NA STADIONY!



Zdjęcia

  • dsc_0001_t1.jpg
  • dsc_0002_t1.jpg
  • dsc_0003_t1.jpg
  • dsc_0004_t1.jpg
  • dsc_0005_t1.jpg
  • dsc_0006_t1.jpg
  • dsc_0007_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.