'
Temat dniaKOMUNIKAT - ALARM! Bezpieczeństwo publiczneZaskakujące wyniki kontroli liczników na bocheńskich drogach Województwo MałopolskieNie można zapominać o tym, co udało się zrobić samorządom
Gmina DrwiniaW nowym żłobku w Drwini niedługo pojawią się dzieci

Rada przyjęła budżet powiatu na 2019 rokDrukuj

Rada przyjęła budżet powiatu na 2019 rok

Radni jednomyślnie przyjęli budżet powiatu bocheńskiego na 2019 rok. W założeniach inwestycyjnych w nowym roku budżetowym znajduje się ok. 30 zadań takich jak np. modernizacja SOR oraz kuchni szpitalnej kuchni, termomodernizacja budynków użyteczności publicznej, ale również zadań drogowych z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Gminnych i Powiatowych, na które powiat otrzymał dotacje.


Budżet, który Państwu przedstawiam, jest budżetem dobrym, realnym, stabilnym i zapewniającym rozwój powiatu. Jest to budżet, który zapewni nam możliwość kontynuacji zadań lat poprzednich, pozwalając również na spokojny dalszy rozwój-mówił podczas sesji starosta Adam Korta.

W ramach budżetu zaplanowano dochody w wysokości 107.940.068,31 zł oraz wydatki w kwocie 113.875.355,66 zł. Planowany deficyt wyniesie 5.935.287,35 zł.


(info/foto_powiat_bochenski)

Zdjęcia

  • 0_t1.jpg
  • 1_t1.jpg
  • 2_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.