'
Temat dniaKOMUNIKAT - ALARM! Bezpieczeństwo publiczneZaskakujące wyniki kontroli liczników na bocheńskich drogach Województwo MałopolskieNie można zapominać o tym, co udało się zrobić samorządom
Gmina DrwiniaW nowym żłobku w Drwini niedługo pojawią się dzieci

Kolejna szkoła wypiękniejeDrukuj

Kolejna szkoła wypięknieje

Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn wspólnie z Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni Anettą Krysiak podpisali umowę na termomodernizację budynku „Budowlanki”.


Prawie 550 tysięcy złotych wyniosą prace polegające ociepleniu ścian zewnętrznych budynku szkoły, wymianie stolarki okiennej na części II piętra budynku, (w pozostałej części budynku stolarka okienna jest już wymieniona), wymianie rynien i rur spustowych, obróbek blacharskich oraz odnowieniu kominów na dachu.

To już kolejna szkoła, po I Liceum Ogólnokształcącym i Mechaniku, która przede wszystkim zmieni swój wygląd zewnętrzny, ale również modernizacja ta przyniesie wymierne korzyści natury ekonomicznej i oszczędnościowej polegające na zmniejszeniu rocznego zużycia i zapotrzebowania na energię, co przełoży się na obniżenie kosztów ogrzewania oraz redukcję kosztów utrzymania budynku – wyjaśnia Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.

W wyniku przeprowadzonego przetargu, najkorzystniejszą ofertę przedstawił Zakład Remontowo – Budowlany  z Ostrowca Świętokrzyskiego. Modernizacja rozpocznie się z początkiem września, a jej koniec planowany jest na listopad.

(ifo/foto_powiat_bochenski)

Zdjęcia

  • image011_t1.jpg
  • image015_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.